Nu hangt hij aan de granny vanuit de de schuur met de kabel onder de deur door. Ik heb een laadbox gekocht bij Wallbox discounter een Duosidia 16A.
Enkel voor het aansluiten moet ik nog even wachten op een kennis want er moeten 2 groepen bijgeplaatst worden. Fornuisgroep voor de nieuwe keuken die binnenkort word geplaatst. Ook komt en een extra groep met nieuwe kabel naar de carport onder het huis, want dat wil ik niet op de oude bedrading hebben uit 1978.
Ik zit enkel nog te klooien met de Phev app, ik heb de inlogcodes maar ik kom er niet in (Nieuwste android) Ik vermoed dat ik hiermee lands de dealer moet.
Het is toch makkelijker om de standkachel en het laadschema (nachtstroom) via de app te regelen. In de boordcomputer werkt dit toch omslachtig en aangezien ik als chauffeur na 21u pas weet wanneer ik moet beginnen is dit makkelijker via de app te regelen dan s'avonds weer in de Phev te kruipen.
(volgens Boveree is de auto waarschijnlijk geupdate waardoor de wifi codes veranderen)
